Георгиев им ја спушти ролетната на Торонто


Нова комбинација од НХЛ мечеви и долгоочекуваниот Ол-стар меч во Шарлот вечерва се на нашето мени во Полноќниот експрес. Типуваме дека тимот на Јанис ...
| | веќе видена | слични

Taмпа Беј лајтнинг ја продолжи двегодишната доминација над Далас старс со убедливиот триумф од 6-0. Лидерот на Источната конференција целосно ја оправда ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Георгиев им ја спушти ролетната на Торонто

Од:
До кого (е-маил):
Порака: