Шилегов назначен за потпретседател на НАЛАС

7 копии
5 копии

Општина Илинден е прогласена за општина со најповолно бизнис опкружување од Република Македонија во рамки на регионалната иницијатива за промоција на поволно ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Во рамките на регионалната иницијатива за промоција на поволно бизнис-опкружување „Партнерство за конкурентен регион“, министерот за локална самоуправа, Сухејл ...
| | веќе видена | слични

Останато

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој е вешт тактичар, се надева дека ќе обезбеди мнозинство, на ист начин како и при гласањето доверба за Владата, кога некои ...
сите 685 | | | веќе видена

Денес е еден од најголемите православни празници во Република Македонија кога сите државници заедно со православните лица им одаваат почит на граѓаните. Но на ...
сите 343 | | | веќе видена

Кривичните пријави против претседателот на Собранието на Република Македонија, заменикот секретар на Собранието на Република Македонија и до директорот на ...
сите 270 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шилегов назначен за потпретседател на НАЛАС

Од:
До кого (е-маил):
Порака: