Виера е новиот план „Б“ за Милан

Тренерот на Милан, Џенаро Гатузо порача дека ќе ги реши недоразбирањата со Тимуе Бакајоко зад затворени врати и ќе користи зборови кои не се за пред камера. ...
| | веќе видена | слични

Голем дел од италијанските медиуми пренесуваат иста вест – одлучена е судбината на Џенаро Гатузо! Според она што може да се прочита низ италијанските медиуми, ...
| | веќе видена | слични

Милан ја победи Фиорентина и така остана во игра за четвртото место на две кола пред крајот на првенството и ако успеат „росонерите“ да обезбедат место во ЛШ ...
| | веќе видена | слични

Италијанскиот великан, Милан на самиот крај од сезоната се наоѓа во големи проблеми. Три натпревари пред крајот на првенството „Росонерите“ се наоѓаат на петта ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Милан, Паоло Скарони вели дека има „целосна доверба“ во тренерот Џенаро Гатузо и во директорите на клубот посочувајќи дека клубот е на само ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Од Италија пристигнуваат информации за шокантен трансфер на Тимуе Бакајоко, Французинот летоска ќе изврши предавство и „црвено-црниот“ дрес на Милан ќе го ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Виера е новиот план „Б“ за Милан

Од:
До кого (е-маил):
Порака: