Гатузо го најави заминувањето на Игуаин: Кога фудбалер ќе донесе одлука…

2 копии

Шефот на стручниот штаб на Росонерите не крие дека посакува аргентинскиот напаѓач да го има што е можно подолго во својот состав, и покрај интересот на Сари да ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Tимот на Челзи веќе подолго време се поврзува со ангажман на аргентинскиот голгетер, Гонзало Игуаин, сепак сега „Скај Спорт“ пренесува вест дека „сините“ имаат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гатузо го најави заминувањето на Игуаин: Кога фудбалер ќе донесе одлука…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: