ГАЛЕРИЈА: Негативецот од серијата на Сител сосема поинаков во реалноста - погледнете го

Актерката која ја гледаме во хит серијата на Сител, Нашата Дениз, за разлика од таму, во реалноста е сосема мирна, повлечена и се облекува сосема пристојно. ...
| | веќе видена | слични

Актерката која ја гледаме на Сител како Диар во Нашата Дениз, а ја гледавме и во Црната Роза, е вистинска бомба. Сабахат Кумас е млада и талентирана актерка ...
| | веќе видена | слични

Зад камерите на серијата која е хит на Сител, Наташа Дениз. За разлика од трагичната приказна, зад камерите смеа, урнебес и вистински пријателства. ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Почитувани судии од Апелациониот суд, Издигнете се над состојбата во која сте на сила втурнати, земете ги предвид аргументите на одбраната при носењето на ...
сите 209 | | | веќе видена

Охрид, 21. ноември 2018 (ИНПРЕС) – Времето денес претпладне ќе биде облачно со врнежи од дожд кои локално ќе бидат поројни. Максималната температура во Охрид ...
сите 255 | | | веќе видена

ЕУ ќе треба да даде одговори на некои прашања, да почне отворен дијалог и да каже, дали има привилегирани граѓани или темелот на правото и неговиот основниот ...
сите 543 | | | веќе видена

Eкс министерот Миле Јанакиески заврши во притвор, бидејќи наводно преку посредник барал амнестија од претседателот Ѓорги Иванов за сите обвинети од СЈО, а во ...
сите 50 | | | веќе видена

Албанските медиуми упатија остри критики на официјална Тирана бидејчи институциите се уште немаат одговор на прашањето како во земјата влегол нелегално ...
сите 174 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде вратен во Македонија, истакна премиерот Зоран Зав во интервју за Алсат-М, посочувајќи на примерот со поранешниот хрватски премиер Иво ...
сите 72 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГАЛЕРИЈА: Негативецот од серијата на Сител сосема поинаков во реалноста - погледнете го

Од:
До кого (е-маил):
Порака: