ДОСЕГА ЈА КРИЕЛА ОВАА ФОТОГРАФИЈА: Ирина Шајк гола, 8 милиони луѓе паднаа под хипноза (ФОТО/+18)

Веднаш ќе ви биде јасно зошто ја криела Убавата руска манекенка, Ирина Шајк, често позира без облека, но најновата фотографија која ја постави на својот Инстаграм профил, привлече огромно внимание поради тоа што иако е направена пред некое време, досега сè уште никаде не била објавена. Ирина, која има 8,6 милиони следбеници на Инстаграм, позира во топлес издание, а обожавателите останаа без зборови. Кога настанала оваа слика засега не е познато, но важно е тоа дека како и секогаш, манекенката изгледа фантастично. A post shared by irinashayk
| | веќе видена | слични

Супермоделот Ирина Шејк закрепна неверојатно брзо по бременоста и раѓањето на нејзината ќеркичка. Малата се појави на светот на 21 март оваа година, а Ирина веќе успеа да се врати на работа и да изгледа неверојатно. Шејк стана лице во нова рекламна кампања на Blumarine, пишува Ok Magazine. Сликите се снимени во близина на Њујорк, а расположението од кадрите нè враќа кон атмосферата на 20-тиот век. Ирина Шејк роди дете од актерот Бредли Купер. Двајцата станаа родители за прв пат. Девојчето се вика Леа. Ѕвездените родители внимателно го кријат своето дете од папараците, кои пак ги следат на секој чекор. Видете Ирина Шејк во галеријата.
| | веќе видена | слични

Популарниот млад актер Александар Радојичиќ со сите сили се труди од медиумите да ја скрие новата девојка, но сепак нивната романса испливала на виделина. Би се рекло дека популарниот актер помалку е срамежлив, меѓутоа неговата избраничка сигурно не. A post shared by Ceca Zivojinovic (@cecazivojinovic) on Feb 19, 2017 at 12:24am PST Радојичиќ веќе некое врме е во врска со убавата манекенка Цеца Живојиновиќ. Тоа таа го потврди на социјалните мрежи, каде објави фотографија со актерот за време на заедничко патување, а подоцна и од романтична вечера. Цеца ретко објавува фотографии со нејзиниот дечко, но затоа сака да објавува фотографии од свое провокативно издание. A post shared by Ceca Zivojinovic (@cecazivojinovic) on Mar 4, 2017 at 5:34am PST На некои од нив таа позира без облека, или топлес, ги покажува голите гради и долгите нозе. A post shared by Ceca Zivojinovic (@cecazivojinovic) on Dec 3, 2016 at 8:53am PST
| | веќе видена | слични
2 копии

Неколку познати личности биле земани на потсмев во училиште поради својот изглед, не прави исклучок и 31-годишната Русинка Ирина Шејк. Таа не крие дека во училишните години била како “грдото пајче”, како тоа нејзино мислење за самата неа е создадено од соучениците. Ирина на една од првите слики во портфолиото Таа вели дека често ја потсмевале поради високиот раст, премногу надуваните нејзини усни и мат кожа. “Бев најслаба во училиште, при тоа сакав да носам високи потпетици и кратки здолништа. Поради високиот раст и нозете како чепкалки ме нарекуваа” рамната “. “Соучениците ми се потсмеваа. Општо земено воопшто не бев популарна”, признава таа за списанието Hello. Ѕвездата од светските модни писти забележува дека полните усни ги наследила од мајка си Олга, а мат кожата од таткото Валери Шајхлисламов кој е татарин по потекло. Исмејувањата кон неа биле толку силни што во еден момент и се сакало да стане момче: “На 14 години беа подготвена да ми ја исечат раката, но да станам момче. Тогаш ми се чинеше дека сум ...
| | веќе видена | слични

Австралиската убавица Шанин Шаик ја отвори сезоната на бикини, позирајќи во бел костим за капење, а фотографијата ја објави на Инстаграм. – Надвор е врело – напишала убавицата Шанин во коментарот до фотографијата. Шаик, многупати ја поврзувале со преубавата Русинка Ирина Шајк, заради сличното презиме, но и заради фактот што многу си личат.
| | веќе видена | слични
2 копии

Сепак, друга фотографија го „собра кајмакот" на нејзиниот Инстаграм профил и се закити со огромен број лајкови од страна на 8,6 милиони следбеници. Руската манекенка Ирина Шајк и нејзиниот партнер, холивудскиот актер Бредли Купер, неодамна за првпат станаа родители. Иако се породи пред речиси 2 месеца, манекенката на Филмскиот фестивал во Кан покажа дека бременоста не оставила траги на нејзиното совршено тело. Сепак, друга фотографија го „собра кајмакот" на нејзиниот Инстаграм профил и се закити со огромен број лајкови од страна на 8,6 милиони следбеници.
| | веќе видена | слични
4 копии

Руската манекенка Ирина Шајк и нејзиниот партнер, холивудскиот актер Бредли Купер, неодамна првпат станаа родители. Иако се породи пред речиси 2 месеца, манекенката на Филмскиот фестивал во Кан покажа дека бременоста не оставила траги на нејзиното совршено тело. Сепак, друга фотографија на нејзиниот Инстаграм-профил и се закити со огромен број лајкови од страна на 8,6 милиони следбеници. А еве зошто...
| | веќе видена | слични

Руската убавица Ирина Шаек повторно ги израдува своите 8,6 милиони следбеници на Инстаграм. Екс девојката на Роналдо и една од најпознатите манекенки во светот е позната по објавувањето на провокативни форки на Инстаграм. Овој пат Ирина ги почести своите следбеници со нова топлес фотографија, која веднаш стана вирална!
| | веќе видена | слични
2 копии

Руската манекенка Ирина Шаек објави нова топлес фотографиј на својот Инстаграм профил . Руската манекенка е позната по ваквите фотки со кој често ги изненадува своите фанови. Таа има 8,6 милиони следбеници на Инстаграм. Loading...
| | веќе видена | слични

Ирина Шајк пред еден месец стана мајка на малата Леа, а моделот веќе успеа да се врати во форма.Таа на социјалните мрежи објави фотографија на која голиот стомак е во прв план.Ирина гордо позира, а има и зошто бидејќи никој не би забележал дека таа од неодамна се породила.
| | веќе видена | слични

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 286 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 212 | | | веќе видена

За гасификацијата за следна година се предвидени близу две милијарди денари, (околу 30 милиони евра) одговори премиерот Зоран Заев, на прашање на „ Мета “ ...
сите 232 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 366 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДОСЕГА ЈА КРИЕЛА ОВАА ФОТОГРАФИЈА: Ирина Шајк гола, 8 милиони луѓе паднаа под хипноза (ФОТО/+18)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: