ГАЛЕРИЈА: Ја гледаме како мајката во серијата „Мојот Вујко` - Актерката „откачена` во реалноста

Нејзиното име е Ајшенил Самилиоглу, таа е позната турска актерка која ја гледаме во хит серијата на Сител, „Мојот вујко". Актерката има 63. години и е секогаш ...
| | веќе видена | слични

Убавата Дениз Бајсал која неодамна се омажи, која ние ја гледаме како Хазан во серијата Фазилет и нејзините ќерки која е хит на Сител, ужива со сопругот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГАЛЕРИЈА: Ја гледаме како мајката во серијата „Мојот Вујко` - Актерката „откачена` во реалноста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: