ТАА Е ЕДНА ОД НАЈАТРАКТИВНИТЕ МАКЕДОНКИ: Оваа фотографија на Љупка Митрова ќе ја погледнете повеќе пати (ФОТО)

Не за бадијала на социјалните мрежи ја следат илјадници луѓе од земјава и светот Факт е дека во Струмица живеат едни од најубавите девојки во Македонија . Тоа досега се покажало и докажало многу пати. Но, вистински доказ за тоа е модната блогерка Љупка Митрова од Струмица , која со својот изглед нема да ве остави рамнодушни. Не за бадијала, на социјалните мрежи ја следат илјадници фанови од земјава и светот. Таа постојано на својот профил на Инстаграм објавува фотографии , а нејзината последна фотка дефинитивно ќе ја погледнете повеќе пати... Coming soon @dukidaso
| | веќе видена | слични

Познатата модна блогерка од Франција која имаше огромна популарност на социјалните мрежи, Ребека Бургер, почина во бизарна несреќа, кога во рака и експлодирала прскалка за шлаг и и ги прободела градите. Веста за смртта на Фејсбук на објавија од нејзиното семејство. Таа починала во болница откако и запрело срцето по шокот. На Фејсбук имаше 55.000 следбеници, додека на Инстаграм 154.000 следбеници. ____________________________________________________________________________
| | веќе видена | слични

Марина Мејер е една од водечките ѕвезди на Инстаграм и таа е една од најатрактивните девојки на оваа социјална мрежа. Меѓутоа, нејзиниот изглед не е природен. Напротив, таа со пластични операции го променила својот личен опис. Марина Мејер, која по потекло е од Русија, е модел и Инстаграм ѕвезда, за што јасно говори бројот на нејзините фанови на оваа социјална мрежа, кои во овој момент се околу 935 илјади. На нејзиниот профил на Инстаграм, нејзината главна преокупација е истакнување на изгледот и модерните модни комбинации кои, исто така, имаат една цел – да покажат колку е атрактивна. Начинот на кој позира совршено се совпаѓа со најпопуларните пози. И, без разлика на тоа колку слични девојки на Марина има на Инстаграм, се чини дека на љубителите на оваа социјална мрежа никогаш не им е доста од вакви девојки. Но, колку се променила Марина со помош на операции, покажуваат нејзините стари фотографии кои се доказ дека таа ги корегирала градите, носот и усните. Кога ќе ги видиме нејзините стари фотографии и оние ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 198 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 218 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 45 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТАА Е ЕДНА ОД НАЈАТРАКТИВНИТЕ МАКЕДОНКИ: Оваа фотографија на Љупка Митрова ќе ја погледнете повеќе пати (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: