Галеб сакал да му го “украде” чизбургерот, па тој го удрил: Американец ќе плати казна (ВИДЕО)

3 копии

Еден Американец e обвинет бидејќи со нога удрил и повредил галеб кој пробал да му го земе чизбургерот додека седел на плажа во Њу Хемпшир. -Toкму поради тоа, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 282 | | | веќе видена

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 404 | | | веќе видена

Азилот што го доби екс премиерот Никола Груевски му дава право слободно да се движи само на унгарска територија, но не и надвор од неа – објаснува за Нова ...
сите 490 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Галеб сакал да му го “украде” чизбургерот, па тој го удрил: Американец ќе плати казна (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: