Irina Shayk, жешко издание на Канскиот фестивал!(фото)

Каде и да се појави несомнено привлекува огромно внимание...Таков е и случајот со нејзиното последно појавување на црвениот тепих во Кан на премиерата на филмот "All is lost". Irina Shayk и овој пат не остави никого рамнодушен...Облечена во црн долг фустан, кој повеќе покажуваше отколку што покриваше, со длабоко деколте и проѕирни делови, во комбинација со црни високи потпетици без ниту еден пропратен аксесоар, руската убавица дефинитивно изгледаше беспрекорно...На фестивалот пристигна сама без својот вереник, но како и да е папараците не ја оставија сама ниту за момент...
| | веќе видена | слични

Ако вашите креации ги сакаат Ирина Шајк, Оливија Палермо, Шерон Стоун и принцезата Шарлин од Монако, тогаш, со сигурност може да се каже дека сте стекнале планетарна слава. Вистина е дека дека Роберто Кавали отсекогаш бил драг гостин кај многу дами, но оваа годинасите диви на филмскиот фестивал во Кан, на црвениот килим се појавија облечени во негови креации.
| | веќе видена | слични

Иако глумицата Шерон Стоун мораше да се бори за внимание на црвениот килим во Кан со некои од најубавите актерки на денешнината, таа успеала да „го украде шоуто“ на свечената премиера на филмот „Зад канделабрите“ Откривајќи ја својата твиги-фигура на која можат да ѝ позавидат и двојно помлади колешки, облечена во индиго син фустан од дизајнерот Роберто Кавали, со светкави бисери и co длабоко деколте – таа беше мета на многубројните фоторепортери. На црвениот килим ѝ се придружи партнерот во филмот, Мајкл Даглас, кој ја толкува главната улога во филмот „Зад канделабрите“. Тие го „запалија“ Кан и пред 21 година, кога го претставија еротскиот трилер „Ниски страсти“. По проекцијата на филмот, Шерон се пресоблече во уште попровокативен фустан, со кој се појави и на забавата на јахтата на Роберто Кавали. Инаку, за Кан деновиве се пишува и на страниците на црната хроника, бидејќи на познатиот филмски фестивал се случи уште една кражба: исчезна ѓердан вреден 2,6 милиони долари. Ова е втор голем грабеж на ...
| | веќе видена | слични

“Малку е повеќе“ очигледно не важи кога е во прашање руската манекенка Ирина Шајк која со изборот на фустан и изглед ги засени останатите холивудски ѕвезди на црвениот тепих во Кан. Кога 27 годишната Ирина се појавила присутните останале без зборови поради нејзиниот совршен изглед. Сликите зборуваат повеќе од илјада зборови!
| | веќе видена | слични
2 копии

Прекрасната руска манекенка, која е и девојка на фудбалерот Кристијано Роналдо, Ирина Шајк, го остварила сонот на многу мажи кога се појавила на црвениот килим во Кан во проѕирен фустан. Руската убавица се појавила на премиерата на филмот “All is Lost” во проѕирен фустан со дупчиња кој ги покажал нејзините заносни облини. Популарната манекенка гордо позирала пред фотографите во Кан и го покажала своето деколте. За разлика од нејзините колешки, Ирина облекла и гаќички под фустанот. Длабоко деколтираниот фустан речиси предизвикал сосема да и’ се видат градите, но се’ било под контрола.
| | веќе видена | слични

Некои дами на црвениот тепих заведуваат со голите рамена, некои со деколтето, а има и такви кои се одлучуваат за проѕирни фустани кои ја разгоруваат фантазијата. Руската манекенка Ирина Шајк решила сите споменати трикови да ги примени истовремено. Кога во Кан се појавила на премиерата на филмот „Се е изгубено“, присутните занемеле. Манекенката избрала црн фустан од проѕирен материјал, под кој јасно се гледале танга гаќичките. Не носела градник, а деколтето и било толку длабоко, што ткаенината едвај ги прикривала брадавиците. Како тоа да не било доволно, фустанот имал голмеи отвори на стомакот и над колковите. За случај Ирина Шајк да не успее да привлече внимание со својата фигура, што е малку веројатно, тука биле и светликавите бисери сошиени на материјалот. Провокативниот фустан кој и оставал многу малку на фантазијата, Ирина следниот пат ќе може да го надмине единствено ако на црвениот тепих се појави потполно гола. Тешко е да се поверува дека Кристијано Роналдо изневерил ваква убавица.
| | веќе видена | слични

Ирина Шајк повторно заблеска и со својот беспрекорен изглед ги остави сите без здив. Девојката на Роналдо се појави на црвениот тепих во Кан во исклучително секси издание.Руската убавица носеше црн проѕирен фустан со длабоко деколте. Манекенката дојде на премиерата на филмот „All Is Lost“, а вереникот овој пат го остави дома.
| | веќе видена | слични

Преубавата Ирина Шајк има тело од соништата кое изгледа совршено во секоја креација, па изборот на импресивниот црн фустан од Роберто Кавали за премиерата на „All Is Lost" во Кан, доаѓа како потполно природен избор. Опасно жешкиот модел не остави никаков простор за фантазија откривајќи ги атрибутите на Шајк. Како и секоја фам фатал, руската манекенка самоуверено ги покажа своите црни гаќички и ултра провокативното V деколте. Накитот целосно изостана од оваа модна комбинација бидејќи Кавали фустанот сам по себе е вистинско уметничко дело.
| | веќе видена | слични

Убавата Ирина во прекрасен долг црн фустан со длабоко деколте и предизвикувачки шлицови едноставно ги остави со под отворена уста сите присутни и конкуренцијата на црвениот тепих во Кан. Руската манекенка без своето момче Кристијано Роналдо кое остана во Мадрид на фестивалот во Кан пристигна на премиерата на филмот „ All Is Lost".
| | веќе видена | слични

Руската убавица Ирина Шајк во светскиот џет-сет позната и како девојка на еден од најдобрите светски фудбалери, асот на Реал Кристијано Ронадло, блесна на црвениот тепих во Кан.Убавата Ирина во прекрасен долг црн фустан со длабоко деколте и предизвикувачки шлицови едноставно ги остави со подотворена уста сите присутни и конкуренцијата на црвениот тепих во Кан.Руската манекенка без своето момче Кристијано Роналдо, кое остана во Мадрид, на фестивалот во Кан пристигна на премиерата на филмот „All Is Lost“.
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 238 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 176 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Irina Shayk, жешко издание на Канскиот фестивал!(фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: