Фустан на Мерилин Монро на аукција за 100.000 долари

5 копии
2 копии

Тешко е да утврдиме дали станува збор за грешка при уплата или типот е намерно уплатен? Имено, еден Амриканец, чиј идентитет е неоткриен, изиграл дека Лос ...
| | веќе видена | слични

Босанец, кој живее и работи во Германија во близина на Диселдорф, преку ноќ се збогатил од обложувачница за што не можел ни да сонува, откако успеал да погоди ...
| | веќе видена | слични

Средства од вкупно 7,2 милиони денари се предвидени во Програмата за поддршка на спортот на општина Гостивар за 2019-та година. Парите се планирани за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 176 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 196 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фустан на Мерилин Монро на аукција за 100.000 долари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: