Магијата која ја нуди ВАР технологијата (ВИДЕО)


2 копии

Ногата на Никола Миленковиќ испрати вистинска бомба и можеби го донесе голот на сезоната, а на колото во Италија може да кажеме сигурно.Одличен гол постигна ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Фиорентина беа и повеќе од расположени за игра на мечот против Киево на домашен терен, истиот беше отворен со фантастичен гол, а резултатот го ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Останато

Партиите кои поднесоа кандидатури за предвремени избори за градоначалници на Охрид, Ново Село и Дебар, денеска во ДИК со жрепка ги добија редните броеви под ...
сите 154 | | | веќе видена

Австриската полиција изврши претрес во стан на десничарското движење „Идентитарист“ Мартин Селнер поради можна врска со Брентон Тарант, кој во напад на две ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Магијата која ја нуди ВАР технологијата (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: