Фудбалерка поклони дрес на навивач

Навивач побара дрес од фудбалерка - и, по некоја секунда, го доби истиот. Откако Шведска ја совлада Северна Кореја и обезбеди пласман во понатамошната фаза од Светскиот Куп за Жени, радоста кај фудбалерките беше голема. Можеби најрадосна беше Оквист која со мало колебање се согласи да му го даде дресот на еден навивач. Дечкото успеа да укради и еден бакнеж, на крај. Ние засега не најдовме нецензурирана верзија на видеото, па ако некој наиде на таква, оставете ни коментар. А, како причина повеќе за да ја побарате девојкава, еве една бонус слика.
| | веќе видена | слични

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 404 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена

Најостро ги осудуваме пропустите, неажурноста и непочитувањето на одредбите од Законот за извршување на санкции и Правилникот за начинот на вршење на ...
сите 64 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде вратен во Македонија, истакна премиерот Зоран Зав во интервју за Алсат-М, посочувајќи на примерот со поранешниот хрватски премиер Иво ...
сите 103 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалерка поклони дрес на навивач

Од:
До кого (е-маил):
Порака: