Фудбалери на Арсенал во неволја поради вдишување азотен оксид во ноќен клуб


Неколку играчи на Арсенал, меѓу кои и ѕвездите Месут Озил и Пјер-Емерик Аубамејанг, се најдоа во неволја откако англискиот The Sun објави неколку слики и видео ...
| | веќе видена | слични

Таблоидот „Сан“ им направи големи проблеми на Месут Озил, Пјер Емерик Обамејанг, Александре Лаказет и Матео Гендузи откако објави снимки од безбедносни камери ...
| | веќе видена | слични

„Топчиите" на 20 меча немаат пораз, но добрата атмосфера во соблекувалната може да биде разнишана од веста на „Сан" за луда журка на која бил користен и „хепи ...
| | веќе видена | слични

Неколку фудбалери на Арсенал се фатени на камера како вдишуваат „гас за смеење“ на забава во Лондон, „топчиите“ најавија дека ќе разговараат со своите ѕвезди и ...
| | веќе видена | слични

Британскиот весник „Сан“ на својот портал објави шокантни снимки на кои се гледа како некои од најдобрите фудбалери на Арсенал од балон вдишуваат „хипи крак“, ...
| | веќе видена | слични

Скандалозна снимка од ѕвездите на Арсенал се појави на интернет. Забавата била во популарен ноќен клуб во Лондон и наводно чинела до 30.000 фунти, пренесува „ ...
| | веќе видена | слични

Англискиот таблоид „Сан“ денеска објави ексклузивни снимки и фотографии од забава на која присуствувале најголемите ѕвезди на екипата на Арсенал во пресрет на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Голем скандал ја тресе Англија! Имено, ѕведите на Арсенал Александар Лаказет, Матео Гендузи, Сеад Колашинац, Месут Озил и Пјер Емерик Обамејанг конзумирале – ...
| | веќе видена | слични

„Сан“, објави снимка со која ја шокираше јавноста во Англија. На снимката фудбалери на Арсенал, на забава, со многу водка и шампањско, а некои од нив паѓаат во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денес во попладневните часови ќе се задржи нестабилно време со пороен дожд и грмежи, локално во форма на невреме со засилен ветер и услови за појава на град. ...
сите 301 | | | веќе видена

Државата е во опасност кога со нејзиниот буџет директно управува аболиран криминалец како Зоран Заев. Од денот кога аболицираниот Заев и неговата криминална ...
сите 250 | | | веќе видена

Новите американски санкции против Иран се контрапродуктивни и дестабилизирачки, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Тој порача дека ...
сите 64 | | | веќе видена

Албанскиот претседател, Илир Мета ја осуди одлуката на албанската изборна комисија за одржување на локалните избори на 30 јуни, повикувајќи ја владејачката ...
сите 186 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалери на Арсенал во неволја поради вдишување азотен оксид во ноќен клуб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: