Фризерски салон нуди масажа од питон


3 копии

55-годишниот Хозе Антонио е бездомник од Шпанија кој преку ноќ станал интернет сензација. Имено, еден локален фризерски салон му понудил целосна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Хозе Антонио (55) бил шпански бездомник, а потоа преку ноќ стана Интернет сензација. На него локалниот фризерски салон му понудил комплетна трансформација ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

25 години Хозе за мали пари помагал на возачите да ги паркираат своите автомобили и живеел на улица. Се до денот кога сопственикот на локалниот салон „La ...
| | веќе видена | слични

Бездомник од Мајорка одвај имал доволно пари за храна, а сега за него зборува целиот интернет, а им влегол во око и на припадничките на понежниот пол. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

 Хозе Антонио е бездомник кој вообичаено работи на нелиценциран паркинг и вади пари колку за да се прехрани. Пред некое време му била понудена трансформација ...
| | веќе видена | слични

Останато

Земјотресите во Мексико не запираат. Уште еден земјотрес го стресе тлото на Мексико. Овој пат со јачина од 5,7 степени според Рихтер, земјотресот ја погодил ...
сите 149 | | | веќе видена

По пет дена поминати на Генералното собрание на ОН и по остварени низа средби на кои тема на разговор беше и Македонија, шефот на грчката дипломатија, кратко ...
сите 149 | | | веќе видена

Утрово ми стигна подарок – маица од друштвото на нумеролози за почетокот на кампањата. Мислам дека ќе си ја носам за среќа! – Ова го напиша кандидатот за ...
сите 94 | | | веќе видена

Браната Гуахатака која се наоѓа на северозападот на државата би можела потполно да пукне доколку продолжи приливот на вода. Браната напукнала по ураганот од ...
сите 245 | | | веќе видена

„Социјалдемократскиот сојуз започна со презентација на чесната понуда на кандидати за градоначалници и совети и програми што носат живот во сите општини и ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фризерски салон нуди масажа од питон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: