Карлеуша никогаш нема да му прости на Врањеш поради новата фотографија што тој ја објави од нејзе


Фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да ја бранува јавноста, откакo на социјалните мрежи објави фотографија од фолк-ѕвездата Јелена Карлеуша е без шминка и со ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша брутално распали по натпреварувачка на Гранд на која и рече дека е срамота како изгледа и како се облекла и дека не би требало да се гледа во ...
| | веќе видена | слични

Уште не се смирува аферата околу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, напротив тие најавуваат тужби и драконски казни еден кон друг. И додека Јелена објави видео во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерот на Андерлехт, Огњен Врањеш, е исфрлен од националниот тим на Босна и Херцеговина. Ваква одлука донесе селекторот Роберт Просинечки, кој попушти пред ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Селекторот на Босна и Херцеговина, Роберт Просинечки потврди дека во репрезентацијата веќе ќе нема место за дефанзивецот на Андерлехт, Огњен Врањеш поради ...
| | веќе видена | слични

Огнен Врањеш повеќе не е член на фудбалската репрезентација на Босна и Херцеговина, одлучи селекторот Роберт Просинечки. Врањеш веќе неколку години е на удар ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Еврокомесарот за проширување, Јоханес Хан, вели дека одговорноста за одлуката да не им се додели датум за преговори на Северна Македонија и на Албанија не е на ...
сите 687 | | | веќе видена

Во моментов францускиот претседател Емануел Макрон, одржува прес конференција, каде една од главните теми е француското „не“ за датум за Македонија и Албанија. ...
сите 239 | | | веќе видена

Франција не е против започнување преговори за членство во ЕУ со Македонија и Албанија, но потребно е да се исполнат два услови, кои се многу важни прашања – за ...
сите 243 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Се надевам сите наши пријатели во ЕУ, ниту една земја од ЕУ нема да останат рамнодушни на пријателството на европскиот манир кој Македонија го демонстрира, она ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлеуша никогаш нема да му прости на Врањеш поради новата фотографија што тој ја објави од нејзе

Од:
До кого (е-маил):
Порака: