Трикови за брзи кадрици без преса и фигаро: Никогаш повеќе нема да ја горите косата кога ќе го видите ова!(видео)


Секоја жена која води грижа за изгледот води сметка да ја заштити косата од дополнителни оштетувања кои ги предизвикуваат пресите, фигарата и фенот за правење ...
| | веќе видена | слични

Во видеото што следи, погледнете пет генијални трикови кои сигурно ќе ве воодушеват. Доколку сте возач, односно ако поседувате автомобил, тогаш следното видео ...
| | веќе видена | слични

Останато

Печатот со новото име Република Северна Македонија веќе почна да се користи во пасошите при влез или излез од државата, во согласност со спроведувањето на ...
сите 175 | | | веќе видена

Повредените и семејствата на жртвите во несреќата која се случи на 13. февруари кај село Ласкарци треба да ги обезбедат потребните документи и да ги достават ...
сите 268 | | | веќе видена

Од кобната сообраќајка со автобус што се случи на 13-ти февруари, петмина и понатаму се во критична состојба. Тројца се наоѓаат во Клиничкиот центар „Мајка ...
сите 277 | | | веќе видена

Република Македонија нема потреба од нов Зоран Заев. На граѓаните им е преку глава од понижување и обесчестување на државата, граѓаните сакаат претседател кој ...
сите 159 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ, Артан Груби, вечерва остро реагираше на информациите што ги објави порталот Алмакос дека тој отворено ќе лобира Никола Димитров да биде ...
сите 194 | | | веќе видена

Доналд Трамп го обвини популарното комично шоу „Сабота вечер во живо“ дека е платено да ги напаѓа само републиканците и повика на одмазда и истрага откако уште ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трикови за брзи кадрици без преса и фигаро: Никогаш повеќе нема да ја горите косата кога ќе го видите ова!(видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: