Само сакал да ја фотографира својата сопруга: Не ни сонувал дека ќе направи милиони вредна слика

2 копии

Идниот татко Дан Мозер направил фотографија за која многумина би платиле голема сума на пари. Идниот татко Дан Мозер направил фотографија за која многумина би платиле голема сума на пари.Тој сакал да ја фотографира својата сопруга Анџелин која стоела покрај океанот и токму во тој момент во водата во далечина испливал делфин.-Делфинот сигурно знае дека мама е трудна - гласел еден од коментарите на фотографијата.Гордиот фотограф ја испратил фотографијата на локалните медиуми и таа многу брзо станала сензација на интернет. Дан изјавил дека бил восхитен кога ја погледнал фотографијата, која ја направил. Оваа отографија која многу брзо може да стане и фотографија на годината, настанала на Флорида.
| | веќе видена | слични

Ја фотографирал ќерката, а потоа за малку ќе му застанело срцето кога детално ја прегледал фотографијата Главниот јунак од оваа приказна решил да ја посети Јапонија за својот одмор, но не можел ни да замисли каков шок ќе претрпи таму… Имено, после една прошетка одлучил да ја фотографира својата 5-годишна ќерка. Но, кога стигнал дома и детално ги прегледал фотографиите за малку ќе му застанело срцето. На една од фотографиите забележал нешто навистина страшно… Некои тврдат дека тоа е дух, додека други сметаат дека се работи за игра на светлината…
| | веќе видена | слични

Останато

Две недели по распишувањето на претседателските избори, а во исчекување на кандидатот со кој ќе влезе во изборна трка владејачкото мнозинство, „Макфакс“ ...
сите 212 | | | веќе видена

Наглата промена на времето, односно брзиот продор на многу студената воздушна маса која се спушта од Русија од утрешната ноќ како и во сабота ќе услови ...
сите 204 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека ќе им се исплатата дополнителни финансиски средства на медицинските лица кои останале повеќе од редовното ...
сите 198 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 91 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 104 | | | веќе видена

Сите одговорни за несреќата кај Ласкарци треба да излезат пред судот на правдата, порачаа денеска од Алијанса за Албанците. Пратеникот на оваа партија Сурија ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Само сакал да ја фотографира својата сопруга: Не ни сонувал дека ќе направи милиони вредна слика

Од:
До кого (е-маил):
Порака: