Манекенката бремена во петтата деценија од животот? Оваа фотографија го покажува тоа

Светските медиуми шират гласини за тоа дека славната манекенка Наоми Кемпбел е бремена во петтата деценија од својот живот, дека е во четврт месец и се ...
| | веќе видена | слични

Петнаесетгодишна девојка објави фотографија на која засекогаш се простува од својот дечко пред да го исклучат од апарати кои го одржуваа во живот. ...
| | веќе видена | слични

Петнаесет годишната Стефанија Рај објави фотографија на својот Фејсбук профил на која засекогаш се опростува од своето момче пред да го исклучат од апарати кои ...
| | веќе видена | слични

Меѓутоа, некои не внимаваат на ништо освен на самите себе додека се фотографираат. Така и оваа млада Американка откако се пофалила со селфи на Инстаграм, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Грчкиот премиер Алексис Ципрас успеа да го подобри имиџот во меѓународната заедница и да изврши притисок врз политичките противници, благодарение на ...
сите 347 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 332 | | | веќе видена

Речиси пет и пол часа траеше расправата на Комисијата за национална одбрана и надворешни работи во грчкиот парламент за нацрт закон според кој се ратификува и ...
сите 117 | | | веќе видена

Циклонска активност со центар во јужните делови на Европа ќе услови од утре и во текот на неделава да има повремени врнежи од дожд и снег на пониските места и ...
сите 189 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 128 | | | веќе видена

Откако се врати Кина, во строго чувана тајност пристигнала во Србија, поради работни обврски . Видена е за прв во јавноста кога излегувала од автомобил за ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манекенката бремена во петтата деценија од животот? Оваа фотографија го покажува тоа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: