Меган Марк: Нема да паднам на крокодилските солзи на татко ми …


2 копии
2 копии

Причината поради која војвотката од Сасекс доста често носи фустани со џебови е токму од феминистичка природа. Експертите сметаат дека жените кои носат облека ...
| | веќе видена | слични

 поврзана со Меган Маркл и нејзиниот татко Томас се чини дека нема крај, а како последица на тоа, Меган одбива контакт со него. Според извори на Daily Mail, ...
| | веќе видена | слични

Неколку прекршувања која имала принцезата Меган Маркл се најдоа во центар на нов скандал. Испливаа нови слики на кои Меган е гола.На неколку од нив, Меган се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кога припадник на кралско семејство ќе избере девојка која е комплетно „несоодветна“ и поради неа се спротивставува на сите, тогаш тоа ви изгледа како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за правда ја почна постапката за екстрадиција на бегалецот Никола Груевски од Унгарија во Македонија. Премиерот Зоран Заев изрази уверување дека ...
сите 113 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 97 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 86 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 128 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Меган Марк: Нема да паднам на крокодилските солзи на татко ми …

Од:
До кого (е-маил):
Порака: