Убави девојки за попладневно опуштање (4 Дел)

3 копии

Автопатот Велес - Скопје е вистинска ноќна мора за сите возачи. Реконструкцијата на автопатот наложува да се вози само по една коловозна лента. Во деновите после викенд, кога многумина се враќаат за Скопје, се создаваат километарски колони. Тука се јавуваат и проблемите. Возачите преминуваат во затворената лента со намера да ја избегнат гужвата. На оваа лента често има огромни дупки но и паркирани машини. Фотографиите од Ѕидот на сообраќајниот срам покажуваат како се вози во затворената лента Фото: Ѕид на сообраќајниот срам
| | веќе видена | слични

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 189 | | | веќе видена

Претпладне ќе има врнежи од дожд и снег и на пониските места, а ќе бидат пообилни во источните делови. Попладне облачноста делумно ќе се намали и врнежите ...
сите 185 | | | веќе видена

Грчкиот парламент денеска ја почна дебатата за Договорот од Преспа, со кој треба да се стави крај на 27-годишниот спор за името помеѓу Грција и Македонија и ...
сите 38 | | | веќе видена

За тоа што се случува во Грција и кои се шансите Договорот од Преспа да помине во грчкиот парламент, за 1ТВ зборуваше новинарот Фиљос Стангос од Солун, кој е и ...
сите 234 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 127 | | | веќе видена

Во Мала Преспа традиционално сите села фpлаат крcт во Преспанското Езеро. Ниту студенoто време ниту, пак, уште поcтудената вода не ги спречи повеќето верници ...
сите 204 | | | веќе видена

Секс скандалот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш никако не стивнува, но во меѓувреме не стивнуваат и новите имиња од српската сцена со кои што Оњен имал ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Убави девојки за попладневно опуштање (4 Дел)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: