(Фото) Убавата Каљтрина- врвен музичар и талентиран мејкап артист

2 копии

Кога ќе ја погледне човек оваа жена, на прв поглед остава впечаток како светски позната дива. Убава, згодна мајка, едноставно човек да и позавиди. Од мали нозе ...
| | веќе видена | слични

 Им се восхитувате на вештината и оригиналноста на популарните видео блогерки? Во живо, нештата и не се толку совршени и сјајни. Кога станува збор за ...
| | веќе видена | слични

 Многу славни убавици зрачат со самодоверба и сигурност во сопствениот изглед или барем така ни изгледа само на нас. Реалноста е малку поинаква. Супермоделот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нова ера за Македонија. Ера на просперитет, напредок и исполнети ветувања најави лидерот на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски на конвенцијата на која коалицијата ги ...
сите 75 | | | веќе видена

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 37 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска не сакаше да го коментира брифингот на шефот на грчката дипломатијата Никос Коѕијас со грчките новинари во Њујорк, на кој истакнал ...
сите 211 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Македонија денес повторно е демократија, исправена на патот на ЕУ и НАТО, каде што припаѓа, истакнал премиерот Зоран Заев во обраќањето на Универзитетот ...
сите 284 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Убавата Каљтрина- врвен музичар и талентиран мејкап артист

Од:
До кого (е-маил):
Порака: