Скубе од Келн замина за Тајланд, ракометарот на одмор со семејството


3 копии

Словенечкиот интернационалец Сташ Скубе, кој беше еден од најзначајните играчи на Вардар во сезоната што полека изминува, замина на заслужен одмор. Со оглед на ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Жена од Тајланд го оставила новороденчето во контејнер и на мотор заминала како ништо да не случило.Жената се породила пред неколку дена во својот стан во ...
| | веќе видена | слични

Неверојатна случка за обид за чедоморство забележале камерите на Тајланд. Случајот го потресе Тајланд особено поради ладнокрвноста на жената која во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Нови меѓусебни пораки на релација СДСМ и ДУИ по вчерашното официјално предизборно коалицирање на Заев и Касами. Од партијата на Ахмети денеска со потсетување ...
сите 263 | | | веќе видена

Негативен е резултатот за коронавирус на лицето кое на 22 февруари се вратило од Италија во Струмица, а во болничка изолација е возачот на комбето со кое ...
сите 592 | | | веќе видена

Така, вкупниот број на смртни случаи во Кина се искачи на 2.888, според Националната здравствена комисија. Од коронавирус починаа најмалку 2.800 луѓе ширум ...
сите 479 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 67 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена

Сите масовни собири, концерти, театарски претстави, кои се закажани и предвидени да се одржат до 6ти март, во насока на натамошна соодветна превенција во ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скубе од Келн замина за Тајланд, ракометарот на одмор со семејството

Од:
До кого (е-маил):
Порака: