Калтрина во издание како секси баба мразица се фотографираше за „Ексклузив“ (ВИДЕО)


Згодната скопјанка Калтрина Балаш застана пред објективот на „Ексклузив“ и направи жешка фотосесија облечена како баба мразица. За посилниот пол во наредните ...
| | веќе видена | слични

Само една недела откако најави лансирање на колекцијата на коректори за лице во дури 50 нијанси во склоп на својот козметички бренд Fenty Beauty, Ријана ја ...
| | веќе видена | слични

Поранешанта тв-водителката Хелена Роза во секси долна облека си ужива во кревет во нејзиниот дом во Окленд. За разлика од Ноз Зеланд, каде на голема врата ...
| | веќе видена | слични

 Со и очигледно омилениот розов комплет, Ријана позираше и ја најави новата секси колекција долна облека за Денот на вљубените. „Долната облека не е само за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако Советот на јавни обвинители денеска го констатира престанокот на статусот на десетте помошници на разрешената специјална обвинителка Катица Јанева, тоа ќе ...
сите 459 | | | веќе видена

Во интервју за МРТВ 2, претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, изјави дека Заев сака ново СЈО кое што ќе му служи за офанзива врз политички ...
сите 311 | | | веќе видена

Јавното обвинителство на Република Македонија вчера ги презеде предметите од СЈО. Со тоа, веќе е извесно дека нивното процесирање во судовите ќе продолжи и ќе ...
сите 180 | | | веќе видена

Наспроти увереноста на премиерот дека земјата станала „гордост европска“, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ порачаа дека сега е време кога треба да покажеме и ...
сите 101 | | | веќе видена

Од први октомври, се решава деценискиот проблем со недостиг на лекови. Веќе од следниот месец, со укинувањето на квотите за аптеките, лековите стануваат ...
сите 129 | | | веќе видена

Економската година која ја најавуваше СДСМ се претвори во економска катастрофа за Република Македонија. Македонската економија со оваа неспособна власт го ...
сите 234 | | | веќе видена

Мефали Гури од Скопје, роден 1962 година, е планинарот кој загина на планината Олимп. Информацијата ја потврдија и од Министерството за надворешни работи, но и ...
сите 57 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Калтрина во издание како секси баба мразица се фотографираше за „Ексклузив“ (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: