Фото- Пуштен дел од новиот автопат Охрид-Кичево

5 копии
4 копии
3 копии
6 копии
2 копии

Останато

Два дена по катастрофалниот земјотрес во Мексико, при што загинаа најмалку 230 лица, спасувачките тимови воспоставија контакт по телефон со деца затрупани под ...
сите 224 | | | веќе видена

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 338 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фото- Пуштен дел од новиот автопат Охрид-Кичево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: