СЕ ИМА, СЕ МОЖЕ: Погледнете колку чинат новите патики на Лила Филиповска (ФОТО/ВИДЕО)

Таа е зависник од убави, но пред сѐ брендирани парчиња облека Познатата водителка Лила Филиповска отсекогаш важела за личност која има истенчен вкус кога станува збор за модата. Таа е зависник од убави, но пред с ѐ брендирани парчиња облека . Само нејзините обувки вредат илјадници евра . Доказ за тоа се и најновите патики од познатиот бренд „ Луј Витон “ со кои таа се пофали на Инстаграм. Ние направивме истражување за да видиме колку точно чинат. Ја отворивме официјалната страна на „Луј Витон“ и цената на патиките изнесува 730 долари . За да се уверите и вие, кликнете ТУКА . #louisvuitton #louisvuittoncollection #louisvuittonsneakers #lovethislook #womanslook #womanslife #newbabies #fav #lovemylife #alwayshappy @louisvuitton A post shared by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on Apr 6, 2017 at 3:30am PDT
| | веќе видена | слични

Сигурно досега многупати сте ја слушнале фразата „модата се враќа наназад“, што и не е така далеку од вистината. Модните метрополи секоја сезона вадат нови трендови, инспирирани од модата низ годините наназад. Нашата популарна водителка Лила Филиповска е голем љубител на модата и ги следи новитетите во чекор, а овој пат реши да облече модел на влечки со отворена пета кои беа модерни порано, но на голема врата се враќаат и денес. Сепак, овој модел е за похрабри девојки и дами кои самоуверено се носат со својот моден идентитет. Целосната комбинација Лила ја спои со црни тесни панталони, кожно палто и чанта од брендот Луј Витон. Ви се допаѓа?
| | веќе видена | слични

Секој работен ден некој од натпреварувачите се обидува да го освои милионот, сепак досега на никој не му успеало. Иако многу од натпреварувачите имале доста добра игра и си отишле со одличен суми, сепак милионот се уште е во банкарот. Деновиве една од натпреварувачките уште на почетокот предизвика емоции и кај подрршката и кај Лила. Имено, натпреварувачката откри еден детаљ од нејзниот живот, па ги тргона сите во студиото. Таа објасни дека кога починал татко и, мајка и направила неверојатен гест, па прстенот од татко и го дала на синот, а нејзиниот прстен го дала на ќерката, односно натпреварувачката.Оваа приказна ја трогна мајката која беше во публика, па заплака. Оваа ситуација ја тргона и Лила, па очите и беа полни со солзи и потенцираше дека разбира како се чуствуваат и дека за неа ова е премногу емотивно.
| | веќе видена | слични

Иако секој работен ден некој од натпреварувачите се обидува да го земе милионот сепак не успеа, банкарот се уште вешто го крие. Емисиите на квизот не се емитуваат во живо, туку се снимаат однапред, а понекогаш се снимаат и неколку емисии на ден. Македонската водителка Лила Стојановска меѓу паузите на снимањата одлучи да се одмори и да излезе на свеж воздух надвор од студиото. Па така, Лила зад камерите прошета низ студиото на Сител телевизија. Во црна креација Лила прошета како на модна писта и се сретна со една пријателка. Live your life, and stay young #me #steps #beyourself #atwork #lovemyjob #tvhost #hostlife #alwayshappy ❤ A post shared by Lila Filipovska (@lilafilipovska) on Apr 5, 2017 at 1:08pm PDT
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на грчкиот парламент, Никос Вуцис, соопштил дека пратениците ќе гласаат за ратификување на Преспанскиот договор со Македонија до крајот на ...
сите 387 | | | веќе видена

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој е вешт тактичар, се надева дека ќе обезбеди мнозинство, на ист начин како и при гласањето доверба за Владата, кога некои ...
сите 181 | | | веќе видена

Дарко Недев, момчето кое го фати крстот за Водици во Кавадарци и навивачката група Лозари Исток на која и припаѓа, за утре организираат хумана акција. -Утре од ...
сите 145 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 69 | | | веќе видена

Скандалозната пејачка Јелена Карлеуша која и понатаму ја бранува јавноста со својот секс скандал и понатаму е во Кина со своето семејство.И покрај лошите ...
сите 193 | | | веќе видена

Најмалку 12 лица се уапсени денеска во Париз за време на протестите на движењето „жолти елеци“, кои се одржуваат десетти викенд по ред. Демонстрантите биле ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СЕ ИМА, СЕ МОЖЕ: Погледнете колку чинат новите патики на Лила Филиповска (ФОТО/ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: