Турскиот заводник ќе стане татко:Чека дете со 20 години помлада девојка - ова е среќничката

Турскиот актер Оџкан Дениз наскоро за прв пат ќе стане татко. Приновата на свет ќе ја донесе неговата млада вереница Фејза Актан. Турскиот актер Оџкан ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Уште во 2014 година почнале шпекулациите дека славниот музичар и 40 години помладата Престон ги врзува нешто повеќе од работа, а нивни заеднички фотографии ...
| | веќе видена | слични

29-годишната Ејми Престон имаше само 23. години кога ја започна врската со 69-годишниот Стивен Тајлер, а врската им трае веќе со години и покрај разликата во ...
| | веќе видена | слични

Организацијата е основана на иницијатива на американскиот музичар Стивен Тајлер, а името го добила по песната “Janie’s Got A Gun” на неговиот бенд ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатиот турски актер Озчан Дениз на свои 45 години за првпат ќе стане татко и сопружник. Неговата избраничка е 20 години помладата Фејза Актан која е бремена ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 173 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 31 | | | веќе видена

Триесетдневен притвор добија петте лица осоминичени во случајот на СЈО „Империја“, Јордан Камчев, Цветан Панделески, Ненад Јосифовиќ, Зорица Арсовска и Тодор ...
сите 209 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 70 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Турскиот заводник ќе стане татко:Чека дете со 20 години помлада девојка - ова е среќничката

Од:
До кого (е-маил):
Порака: