Сестрите Кајли и Кендал се испофаќаа


Јавноста е шокирана! Во видео на Snapchat се гледа како Кајли ја става раката во панталоните на својата сестра Кендал. Кајли Џенер(17), полусестрата на популарната Ким Кардашијан повторно ја шокираше јавноста. Овојпат таа објави видео на Snapchat на кое ја допира својата сестра Кендал (19) и на крајот ја става раката во нејзините панталони.
| | веќе видена | слични

Најмладата членка од кланот Кардашијан , Кајли Џенер (17) наскоро би можела да има задник како оној на нејзината славна сестра Ким Кардашијан кој и донесе светска слава и беше пресуден за нејзината популарност. Американските медиуми пренесуваат дека младата Кајли е под големо влијание на своеот момче , раперот Тига, кој сака неговата девојката да има раскошен задник. - Тига игра опасни игри со несгурната Кајли која е во години кога со сила си бара неправилности на своето тело и поради недостигот на самодоверба веќе има направено неколку пластични операции што е премногу за една тинејџерка. Тие интервенции може да бидат многу опасни за нејзиното здравје, и тоа што ја наговара нејзиното момче и вистинска лудост - изјавил доброупатен извор за магазинот „Сан“. Изворот додал дека пријателите на Кајли се обидуваат на сите начини да ја оттргнат од идејата да го зголемува својот задник, но, секој нивен обид е залуден. Дека нејзиното момче Тига е опседнато со големи задници докажува и фактот што тој потрошил 5.000 ...
| | веќе видена | слични

Кајли (17) и Кендал Џенер (19), полусестрите на Ким, Клое и Кортни Кардашијан не се ни полнолетни, но тоа не ги спречува во трка по популарност да прават и недолични работи. Имено, на новото видео објавено на нет се гледа како сестрите интимно се допираат, па малата дури и ја бутна раката во меѓуножјето на Кендал Џенер...
| | веќе видена | слични

Кајли (17) и Кендал Џенер (19), полусестри на Ким, Клое и Кортни Кардашијан, одамна излегоа од сенката на славните сестри, што и не зачудува, со оглед на тоа со какви трикови се служат за да привлечат внимание. Сега, меѓутоа, може да се рече дека навистина претераа и отидоа предалеку. Станаа, ако може да се рече Прекардашијан. На видеото Кајли ја става нејзината рака под панталоните на родената сестра и тоа од предната страна Погледнете го „валканото“ видео
| | веќе видена | слични

Останато

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 178 | | | веќе видена

„Денес јасно се покажува дека ВМРО-ДПМНЕ е под политички инструирана полициска опсада само заради евтин политички театар кој се случи поради покривање на ...
сите 143 | | | веќе видена

СЈО понудило – судот прифаил подолга листа на сметки кои веќе се замрзнати, 1ТВ дознава дека станува збор за 5 сметки од поголемите банки во државата. Додека ...
сите 281 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 96 | | | веќе видена

Обвинителката од тимот на Специјалното јавно обвинителство Лиле Стефанова побара да му се суди во отсуство на поранешниот премиер Никола Груевски кој викендов ...
сите 188 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 84 | | | веќе видена

Либералната партија смета дека со воведувањето на црвена, жолта и зелена еколошка налепница за возилата нема да се реши проблемот со загадувањето. Ќе се удри ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сестрите Кајли и Кендал се испофаќаа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: