СИЛИКОНИ ИЛИ НЕ: Актерката додала килограми, но и облини (ФОТО)

Најновите фотографии на актерката Хилари Даф предизвикаа шпекулации дека таа направила естетски операции Дваесет и деветгодишната актерка Хилари Даф отсекогаш е позната по витката фигура, без нагласени атрибути. Тоа го докажуваат и фотографиите од нејзиниот одмор кога убавата актерка ја покажа заводливата фигура во костим за капење. Сепак, неодамнешното појавување на холивуудската ѕвезда ги изненади обожавателите, затоа што Хилари сега изгледа поинаку. Кога и го видоа нејзиното затегнато тело и големи облини, сите се запрашаа со што се храни за да изгледа толку добро. Додека едни сметаат дека Хилари поминала многу време во теретана и била посветена на протеинска диета, останатите се убедени дека таа направила пластична операција. #HilaryDuff on the set of #YoungerTV in New York City. June 2nd, 2017. @hilaryduff A post shared by Hilary Duff Pictures
| | веќе видена | слични
2 копии

Легендарната српска актерка, Лидија Вукичевиќ на 54години има тело на кое многу помлади девојки и завидуваат. Актерката која постојано објавува интересни и провокативни фотографии на социјалните мрежи, сега отиде чекор подалеку. Лидија објави фотографија на која е гола и седи во када. Фановите останаа без зборови колку добро изгледа, а тоа го потврдија и нивните лајкови. Snimanje A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on Jun 7, 2017 at 10:54am PDT
| | веќе видена | слични

Популарната 26-годишна актерка Џенифер Лоренс преживеала вистинска драма кога на нејзиниот приватен авион откажале моторите. Пилотите се подготвиле за итно принудно слетување кога авионот бил на 9.000 метри висина. Актерката во саботата се враќала во својот дом во Њујорк од родниот град Луивил. За среќа, авионот сигурно слетал, а патниците и актерката биле неповредени иако се нашчле во смртна опасност.
| | веќе видена | слични
2 копии

Светски познатата актерка Хулија Перез почина пред два дена на 36- годишна возраст. Таа е родена ви Индонезија каде што се стекна со голема слава. Покрај актерството, таа се бавела со пеење, била модела и водителка а исто така водела бизнис за продажба на брза храна. Се стекнала со титулата „секс симбол„ поради провокативните сцени во филмовите во кои се појавила, но пред три години и се појавил тумур во втора фаза кој во рок од една година напредувал во четврта, за на крај да и згасне животот. Че остане запаметена по улогите во филмовите "Fright Club", "Superboy" i "Birth in the Graveyard".
| | веќе видена | слични

Познатата актерка Хулија Перез почина на 36-годишна возраст пред два дена. Имено, пред три години и бил откриен тумор во третата фаза кој подоцна се проширил за на крај да и згасне животот. Хулија ќе остане запаметена по филмовите "Fright Club", "Superboy" i "Birth in the Graveyard". Loading...
| | веќе видена | слични

Останато

Миле Јанакиески, Кирил Божиновски и нивните семејства се жртви на политички прогон, терор и одмазда. Решението со кое што им се изрекува притвор на Јанакиески ...
сите 237 | | | веќе видена

СДСМ е единствената партија во Европа која ја води лице, три пати аболицирано за тежок криминал и злоупотребувајќи ја моќта и институциите наредува политички ...
сите 289 | | | веќе видена

Во моментов не постојат официјални информации дали полицијата има сознанија дека Груевски е во земјата, штом потрагата ја започна пред неговиот дом. Единствено ...
сите 218 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 272 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 59 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска нагласи дека нема никакви разногласија помеѓу вработените во неговата Администрација. – Во Белата куќа работите ...
сите 74 | | | веќе видена

Избеганиот Никола Груевски е во Унгарија каде што побара азил, а таму стигнал преку Црна Гора. Територијата на Црна Гора ја напуштил истиот ден преку ...
сите 312 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, денеска одржа прес-конференција заедно со заедно со министерот за финансии Драган Тевдовски, на која ги презентираа главните аспекти на ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СИЛИКОНИ ИЛИ НЕ: Актерката додала килограми, но и облини (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: