ФОТО ГАЛЕРИЈА: Ужасот во Кисела Вода, два дена по големиот пожар


3 копии

Темнина, изгорени ѕидови растурен шут и мирис на изгорено, снимки како за хорор филм. 11 дена од пожарот во Кисела Вода во зградата ретко ќе помине некој ...
| | веќе видена | слични
3 копии
4 копии
4 копии

Голем пожар изби во фабрика за производство на изолациски материјали „Фрагмат“ во словенечката општина Цекиници, кој го гасат стотина пожарникари. Како што ...
| | веќе видена | слични

Останато

СДСМ заедно со граѓаните продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата за тоа е поставена од мнозинството пратеници преку ...
сите 350 | | | веќе видена

Вилма Русковска и Љубомир Јовевски сеуште молчат за објавената аудио снимка во Собранието каде што слушајќи го гласот на Зоран Заев признава дека со маркетинг ...
сите 121 | | | веќе видена

Пред седиштето на НАТО се прават последните подготовки за подигнување на знамето на Северна Македонија како 30. членка на Алијансата. Во неделата Собранието го ...
сите 348 | | | веќе видена

Додека Чулев глуми загриженост за набавката и квалитетот на чизмите за полицајците, вистината е дека чизмите за кои зборува тој, се набавени од страна на Ѓоко ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Ужасот во Кисела Вода, два дена по големиот пожар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: