(Фото) Фатиме со боб фризура пак диктира мода


„Веќе навикнати на фарсичноста со случаевите на СЈО и длабоко навлезени во кампањата за претседателските избори, оправдан е сомнежот дека пресудите се само ...
| | веќе видена | слични

Пред два дена беа изречени пресудите на случајот од СЈО “Титаник 2”, каде беа осудени бившиот директор на УБК Сашо Мијалков на 3 години затвор, лидерот на ДПА ...
| | веќе видена | слични

Специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи е жена со свој изграден стил. Со секое свое појавување таа изгледа елегантно, а овој пат има моден погодок. Стилот ...
| | веќе видена | слични

Судијата Огнен Ставрев, по консултација со советот на судија и поротници со кој претседава, одлучи осудениот Сашо Мијалков на 3 години затвор, од куќен притвор ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На дрзок начин Бедредин Ибраими ја слушна затворската казна која му е изречена за поттикнување изборни нерегуларности. Екс членот на ДИК збесна и со нервозни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претставникот на Европскиот парламент за Брегзит, Ги Верхофштат изјави дека сме сведоци на „момент за вистински револт“ поради Брегзит во Велика Британија, ...
сите 287 | | | веќе видена

Вчерашното соопштение на Министерството за правда во кое беше наведено дека законот за јавно обвинителство со кое се одредува идниот статус на Специјалното ...
сите 111 | | | веќе видена

Ниски температури и снег има во Далмација. На врвот на Брач на Видова гора наврна снег, а температурите паднаа за 15 степени во однос на температурите за ...
сите 205 | | | веќе видена

Српскиот министер за внатрешни работи Небојша Стефановиќ денеска изјави дека власта нема да исполни ниедно барање на опозицијата и ги повика граѓаните да не ги ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Фатиме со боб фризура пак диктира мода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: