(Фото) Фановите ја нападнаа Ева Лонгорија, изгледала како прасица


Актерката Ева Лонгорија, позната по улогата во серијата „Очајни домаќинки“, по нејзиното породување вели дека била дочекана на нож на социјалните мрежи од ...
| | веќе видена | слични

Елса Патаки, 42-годишната актерка и сопруга на Крис Хемсворт, е убавица на која навистина ѝ нема рамна, но да не испадне дека тоа го заклучивме врз основа на ...
| | веќе видена | слични

Македонската актерка Јелена Јованова која сите ја засакавме преку улогата на Јелена од серијата „Пресопав“, е мажена за хрватскиот актер Стјепан Периќ. Нивната ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Жителите на градот Козиревск во областа Камчатка во Русија се едни од ретките луѓе во светот кои можат да кажат дека буквално се наоѓаат во снег до гуша. ...
| | веќе видена | слични

Светот има прилика да види многу парови во уметничко лизгање, но судејќи по сѐ, овој е навистина посебен. Кога двајцата уметнички лизгачи ќе застанат на ледот ...
| | веќе видена | слични

Иако се во среќен брак, нешто го мачи. Џастин Бибер се смета за најголематa ѕвезда на денешницата, а големиот товар од славата негативно влијае врз неговото ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 437 | | | веќе видена

На денешниот состанок на неговиот кабинет во Белата куќа, Трамп рече дека се чини дека се придржува до договорената петдневна пауза во турската офанзива против ...
сите 643 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев не сака да го сфати сериозно францускиот претседател Емануел Макрон од проста причина што Македонија и да го помине процесот на притстапни ...
сите 240 | | | веќе видена

Вчера во 16.55 часот на магистралниот пат Охрид– Кичево, во близина на крстосница со регионален пат за Битола, патничко возило „југо“, со кичевски регистарски ...
сите 272 | | | веќе видена

Ова е уште еден удар за британскиот премиер Борис Џонсон, кој има намера да ја изведе земјата од ЕУ до крајот на месецот, пишува АП. Претставничкиот дом, со ...
сите 390 | | | веќе видена

Незаконито обезбедени докази се клучниот елемент кој го спорат адвокатите на Катица Јанева во обвинението кое Вилма Рускоска го поднесе за „Рекет“, пишува ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Фановите ја нападнаа Ева Лонгорија, изгледала како прасица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: