(Фото) Џони Деп користи тројца дублери за снимањето во Белград

3 копии

Холивудскиот глумец Џони Деп моментално се наоѓа во Белград каде го снима филмот “Minamata” во кој ја игра главната улога на фоторепортерот Вилијамс Еугенеа ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Кетрин Џенкинс беше во центарот на скандалот кога исплива приказната дека е љубовница на Дејвид Бекам. И додека денес се полемизира за неговата ...
| | веќе видена | слични

Познато е дека Џони Деп е некое време во Белград поради снимањето на филмот “Minamata”, кој моментално го снима и дека престојува во еден белградски хотел, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 129 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 203 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Џони Деп користи тројца дублери за снимањето во Белград

Од:
До кого (е-маил):
Порака: