Љубовната приказна на Меси

Жените на фудбалерите секогаш се жешка тема за медиумите, а посебно кога тие се во врвот на кариерата. Тоа е “случајот“ со еден од најдобрите фудбалери на ...
| | веќе видена | слични

Прославата за роденденот на аргентинскиот капитен е организирано многу пред ремито со Исланд и поразот од Хрватска, но атмосферата во Русија пред два дена била ...
| | веќе видена | слични

Очите на мнозинството медиуми и обожавателите на најславните светски фудбалери деновиве се насочени и во нивните девојки и сопруги и најславните светски ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 204 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 305 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 44 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Љубовната приказна на Меси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: