ГО ШОКИРАШЕ ЦЕЛ БАЛКАН: Позната старлета на гробот на Тито се појави без градник (ФОТО)

Атрактивната русокоса им го крена притисокот на титовите комунисти Старлетата Ава Карабатиќ ги шокираше своите обожаватели, а особено титовите комунисти додека позираше покрај споменикот на покојниот југословенски претседател. Имено, неодамна Ава ја посети Куќата на цвеќето каде снимала емисија посветена на Тито, а за таа прилика одбрала стил кој и тоа како им падна во очи на останатите почитувачи на ликот и делото на маршалот. A post shared by ava_karabatic ✏
| | веќе видена | слични

Ава Карабатиќ во „Куќата на цвеќето“ дојде облечена како вистинска Титова пионерка. Хрватската старлета Ава Каработиќ го одбележа 25 мај и роденденот на Јосип Броз Тито, на начин на кој „скокна“ до „Куќата на свеќето“ и тоа облечена како пионерка. Се разбира, Ава не пропушти да биде во центарот на вниманието, па на гробот на Тито се појави без градник. Инаку, Ава во „Куќата на цвеќето“ го сними специјалното издание на својата ТВ емисија, а како што вели, Тито отсекогаш ја фасцинирал и сака да истражува се за него. Е, сега, како ќе се заврши овој напнат истражувачки потфат, можеме само да погодуваме…
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на грчкиот парламент, Никос Вуцис, соопштил дека пратениците ќе гласаат за ратификување на Преспанскиот договор со Македонија до крајот на ...
сите 387 | | | веќе видена

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој е вешт тактичар, се надева дека ќе обезбеди мнозинство, на ист начин како и при гласањето доверба за Владата, кога некои ...
сите 181 | | | веќе видена

Во продолжение ја гледаме атмосферата во дел од нив, но и од Мелбурн Австралија каде Македонците се организираа за одбележување на овој  верскиот празник.
сите 259 | | | веќе видена

Дарко Недев, момчето кое го фати крстот за Водици во Кавадарци и навивачката група Лозари Исток на која и припаѓа, за утре организираат хумана акција. -Утре од ...
сите 151 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 69 | | | веќе видена

И покрај се што се зборувало и водителката му честитала роденденот на својот зет.Мажот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, денеска го прославил 34.роденден со ...
сите 193 | | | веќе видена

Најмалку 12 лица се уапсени денеска во Париз за време на протестите на движењето „жолти елеци“, кои се одржуваат десетти викенд по ред. Демонстрантите биле ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ГО ШОКИРАШЕ ЦЕЛ БАЛКАН: Позната старлета на гробот на Тито се појави без градник (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: