Форум на слободоумни патриоти: Референдумот нема да успее без разлика на сите уцени

2 копии

Референдумот во Република Македонија нема да успее, без разлика на сите уцени и закани што ги упатувате во последниот период, соопшти Форумот на слободоумни ...
| | веќе видена | слични

Референдумот во Република Македонија нема да успее, без разлика на сите уцени и сите закани кои ги упатувате во последниот период, соопшти Форумот на ...
| | веќе видена | слични

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Ако се прочита целиот говор на Христијан Мицкоски, па дури и ако се анализираат и неговите претходни говори и обраќања на оваа тема, јасно е дека на долго и на ...
сите 57 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 88 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес (18 септември 2018-та година) оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин Офис, ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Форум на слободоумни патриоти: Референдумот нема да успее без разлика на сите уцени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: