Стефановски со добри вести: Иџе ќе ја отвори сезоната со настап на ТЦР Италија!

Игор Стефановски Иџе ги сплоти сите расположливи средства и ја искористи поддршката од спонзорите кои останаа со него за да ја стартува новата натпреварувачка ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Со официјално соопштение до медиумите, менаџментот на Светското првенство во Формула 1 објави дека постигнале договор Холандија да добие организација на трка ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 209 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, денеска го прими претседателот на Големото национално собрание на Република Турција, Мустафа ...
сите 239 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стефановски со добри вести: Иџе ќе ја отвори сезоната со настап на ТЦР Италија!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: