Формула 1 ќе користи симулатор за претекнување при дизајн на патеки

2 копии
2 копии

Останато

Случајот „Рекет" ја разоткри најголемата криминална мрежа во Македонија, каде што се вмешани врвот на Владата, пратеници, министри, обвинители, исто така и ...
сите 516 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 112 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Формула 1 ќе користи симулатор за претекнување при дизајн на патеки

Од:
До кого (е-маил):
Порака: