„Форбс“ ја објави листата со најплатени ѕвезди


Лионел Меси се одмара после напорната сезона на Карабите заедно со своето семејство. За време на одморот Меси на неколку дечиња подари момент кој тие вечно ќе ...
| | веќе видена | слични

Лионел Меси се одмора на Карибите заедно со целото свое семејство и она на Луис Суарез со кого се неразделни и надвор од фудбалскиот терен, но сепак она што ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот напаѓач Лионел Меси пронашол вистинско место за одмор, откако со својата репрезентација неславно го заврши настапот на Копа Америка. Асот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска беше во посета на Крива Паланка, каде на претпоследниот ден од кампањата за предвремените парламентарни ...
сите 493 | | | веќе видена

Предизборната кампања завршува утре во 24 часот кога и официјално почнува предизборниот молк. Уште денеска и утре политичките партии и коалициите учесници во ...
сите 206 | | | веќе видена

Среќа што на време „сфатил“ дека разговорот со Грета е пранк и „молчел“, коментира пораншената министерка за култура Ганка Цветанова за аудито во кое тогашниот ...
сите 8 | | | веќе видена

На крајот сме од изборната кампања за предвремените парламентарни избори во 2020-тата година. Победата на ВМРО-ДПМНЕ, промената во Македонија е веќе извесна. ...
сите 175 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 155 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ се обврзува да ја обнови Македонија. Потребна ни е економска обнова, таа ќе дојде со 4 милијарди евра странски инвестиции, од кои 3 големи компании ...
сите 198 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Форбс“ ја објави листата со најплатени ѕвезди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: