Тејлор Свифт најплатена јавна личност во светот


Лионел Меси се одмара после напорната сезона на Карабите заедно со своето семејство. За време на одморот Меси на неколку дечиња подари момент кој тие вечно ќе ...
| | веќе видена | слични

Лионел Меси се одмора на Карибите заедно со целото свое семејство и она на Луис Суарез со кого се неразделни и надвор од фудбалскиот терен, но сепак она што ...
| | веќе видена | слични

Аргентинскиот напаѓач Лионел Меси пронашол вистинско место за одмор, откако со својата репрезентација неславно го заврши настапот на Копа Америка. Асот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вкупно 78 случаи на Ковид-19 беа регистрирани во текот на вчерашниот ден во земјава. Бројката на новозаразени во соседните земји се зголемува и поради тоа, ...
сите 163 | | | веќе видена

На вчерашниот тв дуел на МТВ1 меѓу лидерите на двете најголеми политички партии, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, се осврна на криминалот, ...
сите 341 | | | веќе видена

Видео снимка со наслов „Боки 13 со другарките“, се појави на Јутјуб канал со истото име, на кое се гледа како осудениот за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски, ...
сите 18 | | | веќе видена

„Имаме преговарачка рамка од Европската Унија во која е наведено дека европското законодавство ќе го преведеме на македонски јазик, нашиот идентитет е признат, ...
сите 246 | | | веќе видена

Вечерва, на граѓанската трибина во скопската општина Ѓорче Петров се обратија носителите на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски и Сања Лукаревска и кандидатките за ...
сите 47 | | | веќе видена

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче, на денешната прес-конференција информираше за најновата состојба со вирусот Ковид-19 во нашата земја. Тој ...
сите 236 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тејлор Свифт најплатена јавна личност во светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: