Заборавете на мрзата: 9 вежби по 30 секунди кои ќе го оформат вашето тело (ВИДЕО)


Оформете го вашето тело и заборавете на мрзеливоста, правете ги овие 9 вежби секој ден. Целта на овој домашен тренинг е отстранување на салото од стомакот и ...
| | веќе видена | слични

 Наместо да посакувате убав и стегнат задник ова лето, преземете нешто и почнете со овие едноставни вежби. Доколку сакате да постигнете резултат, мора малку ...
| | веќе видена | слични

Колку добро изгледаат убавиците кои го промовираат брендот „Victoria’s Secret“ на сите ни е познато, меѓу нив е и Елса Хоск која за своите фанови сними вежби ...
| | веќе видена | слични

Секој човек може да се здобие со затегнатост во вратот, без разлика каква професија има. Започнувајки од атлетичари, спортисти, канцелариски работници, ...
| | веќе видена | слични

Изборот на вежби за тренинг програма зависи од многу фактори, но овие 4 вежби за нозе не смеете да ги изоставите, доколку сакате да поработите на мускулната ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Мажите кои сакаат да оформат мускулесто тело многу често се фокусираат на „набивање“ грбни и градни мускули и опасни бицепси, па често забораваат да обрнат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Зоран Заев е главата на криминалниот октопод. Зоран и Вице Заев се среќавале со Катица Јанева и Зоран Милески – Кичеец. Тоа го потврди и лично Заев кој призна ...
сите 250 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна и демократска партија преку легитимни законски решенија создаде услови за независно и професионално правосудство.Со Законот за Јавно ...
сите 249 | | | веќе видена

Диего Симеоне нагласи дека никогаш во животот не видел пречек каков што приредија фановите на Атлетико Мадрид пред мечот со Ливерпул во Лигата на шампионите, ...
сите 129 | | | веќе видена

Ракометарите на Вардар в сабота му гостуваат на Порто во претпоследниот дуел од групната фаза во Лигата на шампионите. Тренерот Стевче Алушовски посакува ...
сите 177 | | | веќе видена

Кристоф Дугари со нависитна енергични и прилично дрски коментари ги следи сите случувања во светскиот фудбал и излегува со коментари за најважните натпревари ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заборавете на мрзата: 9 вежби по 30 секунди кои ќе го оформат вашето тело (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: