Мајка помислила дека 11-годишната ќерка е бремена, кога лекарите ја прегледале, останале без зборови


Чериш Роуз Лавел за само 2 месеци изгубила 14 килограми. Плашејќи се од најлошото, мајката ја одвела во болница и таму сфатила дека започнува нејзиниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Џек Стормс е еден од неколкуте уметници во светот кои работат со ладно стакло. Тоа е вид обликување и процес кој е неверојатно редок, па повеќето луѓе никогаш ...
| | веќе видена | слични

Една мајка купувала намирници при што не ѝ останале пари и за пелените за своето бебе. Обезбедувањето во Лаурел, во американската држава Мериленд, сфатило дека ...
| | веќе видена | слични

Било тоа сосема обично и мирно возење со воз, но она што следи на 0:51 ќе ве остави без зборови Замислете, убаво и мирно се возите со воз, а потоа одеднаш ви ...
| | веќе видена | слични

Останато

Дали процесот за името е пред нова пречка – што значи изјавата на екс-министерот Никос Коѕијас дека нацрт-амандманот на членот 49 од Уставот, предложен од ...
сите 162 | | | веќе видена

Ова го истакна градоначалникот на општина Гостивар, Арбен Таравари на прес конференција посветена на трагичниот настан во кој средношколка го загуби животот. ...
сите 141 | | | веќе видена

Во атарот на селото Негорци, во близина на Невропсихијатриската болница, ќе се гради стационар за бездомни животни во општина Гевгелија, е договорено денеска ...
сите 31 | | | веќе видена

Триесетдневен притвор добија петте лица осоминичени во случајот на СЈО „Империја“, Јордан Камчев, Цветан Панделески, Ненад Јосифовиќ, Зорица Арсовска и Тодор ...
сите 208 | | | веќе видена

Поради службено отстуство на претседателот на Судечкиот совет Оља Ристова, рочиштето за предметот „Титаник 3“ на Специјалното јавно обвинителство е одложено за ...
сите 70 | | | веќе видена

Исто како и во првиот круг гласање од локалните избори во 2013 година, притисокот и на 7 април, денот на вториот круг, врз членството на ВМРО-ДПМНЕ, вработени ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајка помислила дека 11-годишната ќерка е бремена, кога лекарите ја прегледале, останале без зборови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: