Лацио со официјална потврда на два одлични трансфери


2 копии

Марко Пјаца пристигна во Јувентус како огромен фудбалски талент и најголем потенцијал од фудбалска Хрватска, но сепак тешката повреда на коленото влијаеше ...
| | веќе видена | слични

Иако навивачите на двата клуба „војуваат“ сопствениците се повеќе соработуваат. Се почести се трансферите помеѓу Фиорентина и Јувентус. Марко Пјаца од денес е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фиорентина во новата сезона од Серија А ќе влезе одлично покриена ка крилните позиции, со оглед дека денеска од таборот на „Виолетовите“ потврдиле дека на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Кабинетот на претседателот на Република Македонија реагира на соопштението на Основниот суд Скопје 1 и смета дека повикувањето на овој суд за „независност и ...
сите 351 | | | веќе видена

Доколку портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ навистина сака да знае што е непотизам, нека го праша пионот Христијан Мицкоски како од сите професори на Машинскиот ...
сите 331 | | | веќе видена

Она што се случуваше вчера околу седиштето на ВМРО-ДПМНЕ беше класична политичка хајка организирана од Зоран Заев и Оливер Спасовски, ова денеска на ...
сите 188 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 190 | | | веќе видена

„Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување на избори „Македонија-Блокира“, синоќа во рамките на народниот собир во Скопје ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лацио со официјална потврда на два одлични трансфери

Од:
До кого (е-маил):
Порака: