Финансискиот ферплеј го среди европскиот фудбал


Останато

Кумановецот Елам Селахи кој беше пронајден убиен со неговиот осумгодишен син во негоавата „опел астра“ во атарот на селото Слупчане бил познат лихвар, јавува ...
сите 70 | | | веќе видена

Граѓанскиот суд делумно ја прифати тужбата на братот на премиерот, односно на Вице Заев, кој го тужеше потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ Александар Николовски ...
сите 33 | | | веќе видена

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ вели дека вчерашниот изборен ден бил катастрофален за власта и бројан нови аналогии во однос на резултатите. Генералниот секретар на ...
сите 70 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска телефонски разговарал со новоизбраниот шеф на украинската држава Володомир Зеленски, при што и му ја честитал ...
сите 137 | | | веќе видена

Под влијание на силно југозападно воздушно струење веќе е започнат транспорт на прашина и на песок што значи дека и атмосферата понатаму ќе биде доста ...
сите 174 | | | веќе видена

Вчерашните претседателски избори беа добро организирани, а гласачите слободно можеа да направат информиран избор меѓу кандидатите. Изборите беа спроведени ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Финансискиот ферплеј го среди европскиот фудбал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: