За финалето на ЕП 2020 е „потребен“ стадион со 1,9 милион места


Останато

Мотивот на Заев за заштита на криминалот од „Рекет“ го знаеме. Сомнежите се дека тој и неговите структури се силно вплеткани во оваа криминална – октопод мрежа ...
сите 499 | | | веќе видена

Од утре па сѐ до средината на следната недела во Македонија ќе преовладува сончево и топло време со максимални дневни температури до 38 тепени. Топлиот бран се ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За финалето на ЕП 2020 е „потребен“ стадион со 1,9 милион места

Од:
До кого (е-маил):
Порака: