„Невозможна мисија: Последици“ доаѓа во кино „Милениум“


Филмот „Кристофер Робин“ со Јуан Мекгрегор во главната улога од петок (трети август) ќе почне да се прикажува во кино „Милениум“ во терминот од 15 часот во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шестиот филм од серијалот „Невозможна мисија”, во кој Том Круз се уште изведува некои од најсложените каскадерски акробации, започна добро. За само два дена ...
| | веќе видена | слични

Mission: Impossible – Fallout, новото, шесто по ред продолжение на акционата франшиза во која главната улога ја има Том Круз, кој и понатаму импресионира со ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Акционите филмови се едни од најпопуларните филмски жанрови. Адреналинот и опасноста во тој жанр привлекуваат широк спектар на гледачи од било кој друг. На ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Интервентната полиција мнападна голем број луѓе што ги преплавија улиците на главниот град на Еквадор, Кито, и го нарекоа нивниот претседател Ленин Морено ...
сите 239 | | | веќе видена

Со почеток во 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Делчево. На истиот се очекува да се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за ...
сите 100 | | | веќе видена

На претседателските избори се работи за два концепта, од кои едниот ја носи земјава во рзвиениот свет и е гарант дека тоа така ќе биде за век и веков, а ...
сите 99 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател од СДСМ и ДУИ, Стево Пендаровски во вечерашното гостување на телевизија Телма рече дека тој е задоволен од последните анкети.-Јас сум ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Невозможна мисија: Последици“ доаѓа во кино „Милениум“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: