Во овој филм за прв пат актерката вистински доживеа оргазам и ја промени историјата!


2 копии

„Непристојно и морално опасно", „несоодветно, неморално и развратно", „исклучително храбро" - ова не се рецензии за „50 нијанси потемно", туку критички ...
| | веќе видена | слични

„Непристојно и морално опасно“, „несоодветно, неморално, ласцивно“, „исклучително храбро“. Не, тоа не се рецензии за филмот 50 Shades Darker, туку коментарите ...
| | веќе видена | слични

Американскиот актер Лук Еванс бил на пат да ја одбие улогата на Гастон во “Убавицата и ѕверот”. Откритието доаѓа неколку часа по светската премиера на филмот ...
| | веќе видена | слични

Начин да видиме како јунаците од омилените филмови и серии би можеле да завршат. Сите го сакаме класичниот Дизни цртан филм Убавицата и Ѕверот и анимираната ...
| | веќе видена | слични

 Кога протагонистите од филмот би биле ликови во историска теленовела, веројатно би изгледале токму вака. Хаиме Келар од групата „Mariachi Garibaldi“ ѝ даде ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Односите меѓу Грција и Македонија се подобрија во изминатите неколку месеци и има добра волја на двете страни за изнаоѓање решение за прашањето за името, ...
сите 167 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 303 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во овој филм за прв пат актерката вистински доживеа оргазам и ја промени историјата!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: