Филипче: Хируршките сали ќе се стерилизираат по европски стандарди


6 копии

Министерот, Венко Филипче е целосно неспособен за водење на секторот на здравство. Резултатот на неговата неспособност се човечки жртви, истакна денеска Маја ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Министерот, Венко Филипче е целосно неспособен за водење на секторот здравство, а резултат од неговата неспособност се човечки жртви, обвини Маја Славева од ...
| | веќе видена | слични
6 копии

На ВМРО-ДПМНЕ очигледно му стана навика да злоупотребува човечки несреќи во дневнополитички цели, што само покажува во каков очај и безидејност се наоѓа ...
| | веќе видена | слични

Токму ВМРО-ДПМНЕ 10 години не направи ништо ниту за здравството, ги понижуваше лекарите и пациентите и го урниса здравствениот систем, а денес шири лаги и ...
| | веќе видена | слични

Последната вест е починато предвреме родено бебе на Клиниката за гинекологија и акушерство. Причина се условите, поточно крајно лошите услови на Клиниката, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Министерот, Венко Филипче е целосно неспособен за водење на секторот на здравство. Резултатот на неговата неспособност се човечки жртви, ова денеска преку ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Деновиве се соочуваме со врвот на епидемијата на морбили. Бројката на заразени и оние кои што ги манифестираат симптоми го достигнува максимумот, а од ...
| | веќе видена | слични

Тендер министерот Филипче до сега покажа само способност за некакви сомнителни тендери и некакви физибилити студии за таканаречено јавно приватно партнерство ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев вели дека предлог Законот за јавно обвинителство е направен политичарите да не местат обвинители, туку да биде структурно и ...
сите 356 | | | веќе видена

Досега болеста однесе 18 животи, а повеќе од 660 луѓе се заразени .Вистинските бројки би можеле да бидат повисоки. Експертите од Империал колеџ од Лондон ...
сите 405 | | | веќе видена

Како што во неделата видовме во Штип, кога двајца учесници се влечеа кај кого да остане Светиот крст, нешто слично се случило и во бугарскиот град Ботев. Но, ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за забрана за увоз на отпад наиде на собраниска блокада. Откако го помина комисискиот филтер, предлог-законот се прескокнува од дневнот ред на ...
сите 196 | | | веќе видена

Пратениците од оваа партија очигледно се против отписот на каматите и долговите што граѓаните ги имаат. Денеска, претседателката на Комисијата за финансирање и ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Филипче: Хируршките сали ќе се стерилизираат по европски стандарди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: