Чорапите повторно фатални за Англичаните


2 копии
5 копии

Дисциплинската комисија на ФИБА ги изрече казните поврзани со општата тепачка што се случи на квалификацискиот натпревар за пласман на Светското првенство, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Интервентната полиција мнападна голем број луѓе што ги преплавија улиците на главниот град на Еквадор, Кито, и го нарекоа нивниот претседател Ленин Морено ...
сите 252 | | | веќе видена

Претседателската кандидатка Гордана Силјановска Давкова вечерва од Кратово им одоговори на сите загрижени за тоа како ќе била претседател на државата и врховен ...
сите 185 | | | веќе видена

Со оглед на тоа дека во недела ни претстојат претседателските избори на сите нас ни е важно тоа какво време не очекува за време на изборите. Времето во недела ...
сите 193 | | | веќе видена

Пендаровски ги повике граѓаните во недела, на 21 април, со својот глас  за бројот 3 да одлучат за сигурна иднина и да изберат напредок за европска држава Со ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Чорапите повторно фатални за Англичаните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: