Манчестер ќе му го продолжи договорот на Де Геа


5 копии

ФИФА му изрече казна во висина од 46.200 евра на Атлетико Мадрид поради „влијание на трета страна“ при активностите поврзани со трансферите. Според ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии
2 копии
4 копии

Останато

Храброста на премиерите Зоран Заев и Алексис Ципрас реши долготраен проблем, кој ќе и овозможи на Македонија да се движи напред кон НАТО и Европската унија, ...
сите 520 | | | веќе видена

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 97 | | | веќе видена

Демократите од Конгресот во САД ја одбија поканата на претседателот Доналд Трамп да учествуваат на работен ручек во Белата куќа да преговараат за блокадата на ...
сите 122 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер ќе му го продолжи договорот на Де Геа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: